Blížíme se do cílové rovinky… Pomůžete nám?

Do začátku školního roku už nám nezbývají ani tři týdny a přípravy na „spuštění“ školy V Pohybu jsou v plném proudu.

A my bychom vám rádi poděkovali!

Na Startovači jsme díky vám vybrali krásných 88 700 Kč, díky kterým můžeme vybavit třídu a dokonce i školní redakci pro náš, sice dosud neexistující, ale dozajista úžasný, školní časopis.

Celých 93 lidí se rozhodlo, že jim stojíme za to, aby nás finančně podpořili a my jsme za to nesmírně vděční!

Naše úsilí přesto nekončí a práce máme před sebou stále dost.

Proto jsme se rozhodli oslovit vás znovu a pozvat vás přímo k nám do školy, kde se můžete dle svých preferencí zapojit do malování, natírání židliček nebo generálního úklidu.

Chcete-li nás tímto způsobem podpořit, poznat nás a nakouknout škole pod pokličku, srdečně vás zveme:

16.8. v 16 hod. na malování, natírání či uklízení

17.8. v 16 hod. na velký úklid

22.8. v 16 hod. na další velký úklid, protože oken, podlah a prachu máme všude stále ještě dost 😉

S sebou si prosím přibalte i preferované náčiní. Zde už záleží jen na vás, jestli se zhlédnete ve válečcích a malování či spíše v mopu a vytírání. Vítáni jste v každém případě!

zs_v_pohybu-kolaz

Pokud vás ovšem nelákají školní galeje a přesto zvažujete, že byste nás podpořili, máme pro vás ještě jednu možnost.

Odlehčete svým knihovnám, skříním a dětským pokojům!

Ve škole začínáme skutečně od píky a finance nám zkrátka na vše nestačí, pokud proto vlastníte nadbytečné majetky a uvažujete o způsobu, jakým se jich zbavit, nabízíme vám jednoduchou a zároveň dobrý pocit vzbuzující cestu. Darujte je nám.

Co se u nás jistě neztratí?

• Matrace, sedací vaky a další válecí propriety do školní družiny
  • Stolní hry, puzzle, obtížnější stavebnice a další hravé záležitosti ideálně pro věkovou skupinu malých školáků
  • Knížky pro první čtení, encyklopedie a atlasy
  • Výtvarné potřeby všeho druhu
  • Odpadkové koše, čisticí prostředky, košťata i mopy…

Věříme, že vaší domácnosti malé odlehčení třeba uleví a nám jistojistě hodně pomůže.

Chcete-li se připojit k našim pracovním četám nebo u nás odložit kupříkladu pár knih, ozvěte se nám prosím na e-mail info@zsvpohybu.cz

Vřelé díky, vám všem,

ZŠ V Pohybu