Chcete do školy, která je V Pohybu?

Čas zápisů už nám minul, budoucí prvňáčci se těší do školy a v ideálním případě jsou z vybrané školy nadšení i rodiče.

Ale co když mezi ně nepatříte? Co když jste marně hledali vhodnou alternativu k tradiční základní škole a nakonec zapsali svého prvňáčka někam, kde to „snad bude dobrý“, ale úplně spokojení nejste…

Pokud čtete tyto řádky, znamená to, že jste možná své hledání přeci jen nevzdali a objevili naši ZŠ V Pohybu.

Zaujali jsme vás? Máte dojem, že „to je ono“, že právě k nám byste chtěli poslat svého prvňáčka?

Máme pro vás dobrou zprávu.

Zbývají nám poslední volná místa! A přestoupit z vámi původně zvolené školy není problém!

Pro další informace nás kontaktujte (info@zsvpohybu.cz) a my se na vás budeme těšit 🙂

PS: Nepřehlédněte v menu naše nejnovější záložky Jak se budeme učit a Den ve škole, které vám pomohou udělat si o výuce  „v pohybu“ lepší obrázek!

2016_03_14_-_ZS_V_Pohybu_-_Deti_v_pohybu