Jak jsme se šli „zmalovat“

Přípravy našich učebních prostor probíhají za průběžného střídání tatínků a maminek. Jednou se do školy nahrnou maminy jako uklízecí četa první přepadové jednotky, podruhé zase taťkové, tentokrát jako malíři v záloze :).

Aby bylo dětem v naší učebně co nejlépe, rozhodli jsme se ji vymalovat na nějakou barvu, která by lahodila jak oku učitelskému, tak dětskému. Z toho nám vyšla barva jediná, a to zelená. Den před malířskou akcí provedla naše umělecká parta (grafik Áda vs. úča Bára) přípravu oné vysněné barvy. Barvu namixovali, a s napětím včetně okousaných nehtů nejen na rukách do druhého dne čekali, jak to bude vypadat v reálu na stěnách.

Den se překulil a již v předem stanovenou hodinu jsme se do školy nahrnuli my tatínci, obtěžkáni malířským náčiním a zásobou tekutého chleba z Krušovic. Nejprve jsme všichni zhodnotili situaci v doprovodu škrábání na hlavě, bradě či jiných částech těla a zároveň se na to posilnili (pitný režim prostě musíme dodržovat :)). Po zhodnocení situace a vzájemném povzbuzení jsme změnili garderobu a vrhli se na to. Aby to naše malování na zelenou dostalo větší náboj, pustili jsme si k tomu písně od kapely Green Day, takže se rázem ten den stal opravdu zeleným … A TO DOSLOVA

Nakonec všechno dobře dopadlo, barva byla namíchána na jedničku a na stěnách … na těch to vypadá prostě úžasně :).

ZS_V_Pohybu_Malovani_01

ZS_V_Pohybu_Malovani_02

ZS_V_Pohybu_Malovani_03

ZS_V_Pohybu_Malovani_04

ZS_V_Pohybu_Malovani_05

ZS_V_Pohybu_Malovani_06

ZS_V_Pohybu_Malovani_07

Komentáře