Pardubická pálka

Přijďte podpořit ZŠ V Pohybu na 10. ročník charitativního turnaje Pardubická pálka!
Můžete to pojmout jako společné rozloučení se školním rokem, a nebo naopak přivítání prázdnin 😉
A proč byste se za námi rozhodně měli stavit?
Pokud vás neláká samotný turnaj, možná vás přesvědčí skákací hrad, malování na obličej, a hlavně přítomnost našich školáků a průvodců.
V devět hodin společně s pořadateli zahájíme turnaj, zazpíváme (což je samo o sobě zážitkem, který jen tak někde nespatříte!) a následně vás, a především vaše ratolesti, pozveme ke třem stanovištím, které si speciálně pro vás naši školáci připravili.
Ať již zakotvíte u výtvarné dílničky, bubenického koutku s možností zahrát si na djembe bubny nebo se pokusíte zdolat sportovní dráhu, budeme vám k ruce a věříme, že si společně s námi užijete báječné první prázdninové dopoledne!