Podpořte nás

V Pohybu je škola, která vzniká díky nadšení rodičů toužících po tom, aby se jejich děti mohly vzdělávat přirozeně a s radostí. V současné chvíli je všem odměnou jen dobrý pocit, že to co dělají, má smysl 🙂

Chcete nás podpořit? Stát se součástí našeho týmu? Nebo jiným způsobem přiložit ruku k dílu?

Skvělé! Budeme vám vděční!

Na co finance potřebujeme?

• Na mzdy učitelů a ředitele souznících s naší myšlenkou.
  • Na nájemné ve vhodných prostorech.
  • Na stavební úpravy vedoucí k útulnému a podnětnému prostředí tříd.
  • Na pořizovací náklady nábytku a pomůcek.

Finanční podpora

Peníze jsou energie, která k nám zatím proudí nejméně a s největšími překážkami 🙂

O to raději budeme, rozhodnete-li se nás v tomto směru podpořit. A to jakoukoli částkou, zaslanou na
účet školy: 2401063490 / 2010

Materiální podpora

Naše škola vzniká prakticky z ničeho, což znamená, že potřebujeme téměř všechno, co vás napadne.

Přiléhavě situaci osvětluje text školního hiphopového songu: "…zatím máme prázdnou třídu, nemáme tam ani křídu, potřebujem lavice, k tomu nějaký police, šikla by se knížka, tužka, ať ta škola není fuška!" 🙂

Služby ve škole

Vyznáte se v ekonomice, účetnictví, marketingu nebo třeba grantech a dotacích? Vaše služby nám rozhodně pomůžou!

Marketingová podpora

Máte možnost povědomí o naší škole rozšířit? Sem tam o nás utrousit nějakou konstruktivní poznámku, vylepit plakát, posdílet aktualitu na facebooku nebo nás dokonce dostat do médií? Směle do toho!

Odměnou vám bude náš nehynoucí vděk případně poděkování na webových stránkách (formou prezentace vaší firmy, článkem atd.), logo na našich propagačních materiálech a radost, kterou bezesporu uděláte dětem i nám dospělým.